Zařizujete pronajatý byt?

Stěhujete se do nového podnájmu? Je to perfektní příležitost začít znovu a vybavit si byt podle svého. Zvlášť pokud je nevybavený a vy sami žádný extra nábytek nevlastníte. Je ale nutné se hned vrhat do nákupu nového nábytku? Záleží pouze na vás a vašich finančních možnostech, ale můžete se stejně dobře porozhlédnout po levnější variantě – nábytku z druhé ruky. Toho najdete všude dost a je stejně dobrý jako ten nový. Jen má svou historii a hlavně výrazně nižší cenu.

Jaký nábytek je nejvhodnější?


Když už přemýšlíme nad nábytkem, máme v hlavě prostor, který se snažíme obydlit. Jenomže když se pak stěhujete jinam, nemusí se vám tam tento nábytek hodit. Nebo se tam nevejde. Proto je lepší volit levnější a střízlivější variantu, zvlášť pokud se stěhujete do podnájmu, kde budete maximálně pět let.

V tom případě se vám nevyplatí kupovat nic, co byste potom museli prodávat. Pronájem bytu Praha vybavte tak, abyste s tím měli co nejméně práce. Navíc to můžete brát jako dobrou příležitost k tomu vyzkoušet různé styly a najít tak to, co vám sedí nejlépe.

Kde sehnat nábytek z druhé ruky?


Pokud jste uživateli sociálních sítí, pak se k nábytku z druhé ruky dostanete velmi jednoduše. Na Facebooku existuje mnoho skupin s nábytkem. Můžete si vybrat tu, která je v rámci vaší lokality nebo pokud máte rádi nábytek z Ikea, i takové skupiny tam najdete.

Dále můžete využít různé online bazary nebo třeba aplikaci Letgo, kde najdete velmi zajímavé kousky. Získáte nábytek s duší za rozumnou cenu. Online realitní rádce vám může poradit se zařizováním bytu i s právními náležitosti. Využijte všechny informace, které máte k dispozici.

Který styl zvolíte?


To je jen na vás. U staršího nábytku, který je různě poškozený, je nejjednodušším řešením toho využít. Dáte svému novému bydlení úžasnou atmosféru. Pronájem domů Praha je větší oříšek, máte vše ve větším měřítku. Ale i tak to pro vás bude radost zařizovat a hledat stylové kousky nábytku.

O blogu